Бахіли

Бахіли

1.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Бахіли

Пропонуємо одноразові бахіли для салонів краси, медичних закладів та інших закладів. Швидка та надійна доставка в будь-яку точку України.


Одноразові бахіли допомагають дотримуватись санітарно-гігієнічних норм. У медичних закладах, салонах краси та інших організаціях, де надаються б'юті та медпослуги, дуже важлива стерильність приміщень. Свідченням турботи закладу про відвідувачів є одноразові витратні матеріали, якими наша компанія може повноцінно забезпечити.


Одноразові бахіли нашого виробництва мають універсальний розмір, що не приносить дискомфорту при виборі. Матеріал гіпоалергенний, не викликає подразнень. Бахіли чудово сидять на нозі - практично не відчуваються. Гарантовано вільне пересування під час проведення косметологічних та медичних процедур.


У нашому інтернет-магазині доступна одноразова продукція для салонів краси та косметології: бахіли, одноразова спідня білизна для чоловіків та жінок. При замовленні оптом ціна за одиницю товару знижується. Великий гурт обговорюється індивідуально.


Запрошуємо вас відвідати наш магазин у Харкові. Будемо раді вашому візиту!