Рушники та текстиль

Виберіть підкатегорію


Рушники та текстиль

Важко уявити будь-яке місце проживання людини – будинок, готель, сауну чи тренажерний зал, без текстилю. Рушники, простирадла, халати, парео, ковдри та пледи – невід'ємні атрибути затишної атмосфери у готелі, лазні та іншому закладі. У нашому інтернет-магазині представлений широкий ряд текстилю – банні халати, простирадла, парео, звичайні та великих розмірів махрові рушники. Також купити текстиль для готелів можна особисто у нашому магазині.


Наш текстиль для лазні та сауни, готелів та готелів


Рушники для рук, обличчя, рушники для пляжу та сауни, махрові простирадла, рушники для кухні, вафельні та махрові халати, лляне, махрове, вафельне парео для лазні та багато іншого – все завжди є в наявності у різних кольорах та розмірах. Величезний вибір принтів задовольнить навіть найвибагливішого покупця.


Впевнені, що перш ніж купити готельний текстиль, у багатьох виникає питання: якому матеріалу віддати перевагу? Нині ми трохи про це розповімо.


Махра – натуральна тканина, з якої виготовляють дитячий одяг, халати та піжами, рушники, простирадла, наволочки, пледи та інші. До головних переваг відносяться: гіпоалергенність, повітропроникність, екологічність. Не можна не відзначити привабливого вигляду. Махровий текстиль м'який на дотик і приємний до тіла.

Вафельна тканина виготовляється з бавовни та льону. Чим вона щільніша, тим вища її якість. Натуральна тканина вафельна гіпоалергенна, екологічно чиста і міцна. Також до переваг вафельного текстилю відноситься довговічність та можливість обробки за високої температури.

Весь лазневий та готельний текстиль пропонований нами – 100% бавовна, яка є найкращим вибором як для лазні, так і готелю. У разі лазні великим плюсом є те, що простирадла, парео та рушники з бавовни швидко сохнуть, а для готельних закладів і просто вдома – міцність.


Де придбати текстиль для готелю та лазні в Україні?


З виникненням величезної конкуренції на вітчизняному та міжнародному ринку більшість виробників та підприємців забули про належний стан товару, його рентабельність та практичність – на перше місце вийшов прибуток. Ми готові надати вам якісні товари за доступними цінами. Оперативно та якісно зробимо машинну вишивку з вашим логотипом чи написом. Також купити текстиль для готелю у нас можна оптом за приємною ціною.