Тапочки одноразові для лазні, сауни, готелю

Виберіть підкатегорію


Одноразові капці для лазні, сауни та готелю є невід'ємними атрибутами. Насамперед, вони зберігають особисту гігієну, захищаючи ступні від грибка та бруду. Наявність одноразових тапочок у готельних та лазневих закладах збільшує лояльність гостей, що повертатиме їх жодного разу. Тому, ми рекомендуємо більш тісно ознайомитися з цією категорією та купити капці для сухих та вологих приміщень, а ми вам у цьому з радістю допоможемо.


Одноразові тапочки для готелів

Гості готелів повинні почуватися як удома. Тому власникам таких закладів варто заздалегідь подбати про це, придбавши пару якісних капців у нас. Ми виготовляємо прошивні та махрові тапочки для готелів в Україні.


Відмінність махрових та прошивних тапок

Основні характеристики

Махрові капці для готелів. Підошву тапочок виробляємо із спіненого поліетилену з антиковзним тисненням дубльованою махровою тканиною. Такий підхід до виготовлення знижує ймовірність ковзання і виключає травматичність під час руху навіть по слизькій поверхні. Товщина підошви – 3 мм.

Прошивні капці для готелів. Підошва тапочок зроблена на основі щільного картону або спіненого поліетилену, верх тапочка - спанбонд або пінополіетилен.

Моделі

Махрові капці для готелів. Ми виробляємо одноразові махрові тапочки для готелів у білому кольорі з відкритим та закритим носком у універсальному 43 розмірі – 28-29 см за устілкою.

Прошивні капці для готелів. Купити одноразові тапочки для готелів серії «Готель» можна у синьому, білому, бежевому та коричневому кольорі. Шиємо готельні капці у трьох розмірах: L (до 41р.) жіночий, XL (до 43р.) стандартний, XXL (до 46р.) – чоловічий.

Застосування

Готельні капці, підошва яких виготовлена із щільного картону, підходять лише для сухих приміщень.

Якщо ваші гості ходять приймати душ у тапочках, тоді рекомендуємо купити капці для вологих приміщень.

Махрові одноразові капці купують у квартири, які здаються, подобово та у престижні готельні заклади.


Упаковка

Кожна пара махрових та прошивних тапочок для готелю йде в індивідуальній поліетиленовій упаковці.


Одноразові тапочки для лазні та сауни

Тапочки для лазні та сауни нашого виробництва не бояться вологи та добре тримають форму. Більше того, наші одноразові тапочки для вологих приміщень можна використовувати не тільки в лазневих закладах, але і в масажних салонах, СПА, готелях, готелях і навіть під час подорожі поїздами, і літаками.


Підошву всіх моделей одноразових банних тапочок виготовляємо із щільного спіненого поліетилену товщиною 3мм та 4 мм з антиковзним тисненням. Є моделі як з кольоровим окантуванням підошви, так і без неї, що впливає на вартість пари. Верх тапочок для сауни шиєм із щільного спанбонду або пінополіетилену, за рахунок якого тапочок добре тримає форму. Усі моделі йдуть в універсальних розмірах: L (до 41р.) жіночий, XL (до 43р.) стандартний, XXL (до 46р.) – чоловічий.


Де купити одноразові капці в Україні?


Звісно ж, у нас! Наша компанія працює з 2001 року на українському ринку, пропонуючи якісну продукцію. На постійній основі з нами співпрацює понад 1000 закладів. Тому готелям, готелям, лазням, саунам і організаціям, що торгують, ми завжди готові запропонувати найвигідніші умови співпраці. Це саме стосується роздрібної торгівлі. Тому якщо хочете купити одноразові тапочки оптом дешево, а також в роздріб, тоді ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині.


Тільки на цьому сайті ви можете купити одноразові тапочки для сауни, лазні та готелі в гурт і роздріб від компанії «Український Банний Маркет» за найнижчою ціною в інтернеті!