Для салонів краси

Виберіть підкатегорію


Для салонів краси

Популярність «гарного бізнесу» щодня збільшується, з чим пропорційно зростає чисельність салонів краси. Це чудово для тих, хто любить всього за один або кілька сеансів впорядковуватися. Але для власників закладів – це величезна праця. Сьогодні треба дуже сильно постаратися, щоб опинитися серед кращих закладів і залишитися на плаву. Конкуренція робить свою справу. Тому важливо, щоб салон був забезпечений не лише обладнанням останнього покоління, а й усіма витратними матеріалами. У нашому інтернет-магазині доступна одноразова продукція для салонів краси та косметології, яку можна купити в будь-якій кількості в гурт та роздріб в Україні.


Одноразові витратні матеріали для салонів краси


Витратні матеріали для салонів необхідні для захисту одягу відвідувачів та дотримання санітарно-гігієнічних норм. Вони призначені для використання не лише у салонах краси, а й у медичних центрах.


Одноразові труси та бюстгальтери можна купити у нас в роздріб чи оптом. Бюстгальтер використовується в салонах для проведення обгортання та інших SPA-процедур, а одноразові труси – під час депіляції та масажу. Одноразові труси для жінок та чоловіків мають різну будову. До головних переваг застосування одноразової білизни належить збереження не тільки особистої гігієни тіла, а й приміщення салону загалом. Також чистоту закладу допомагають зберегти бахили.

Бахили – невід'ємна частина салону краси, стоматологічної клініки, лабораторії, дитячого садка, розважального центру та медичного закладу. Не пропускають вологу, захищають від піску та вуличного бруду, шкідливих бактерій, ребриста поверхня створює антиковзкий ефект. На перший погляд – дрібниця, але відсутність бахіл свідчить про безвідповідальність організації.

Де придбати товари для салонів краси в Україні?


Товари для салонів краси, косметології та інших закладів доступні в нашому інтернет-магазині за доступною ціною в гурт і роздріб. Швидка доставка по всій території України через будь-яку з компаній «Нова Пошта» та «Делівері» .