Доставка

Вартість доставки 1 товару (залежно від обраного перевізника, типу доставки, ваги та габаритів товару) по території України складає від 50 до 250 грн. Доставка оплачується покупцем при отриманні у компанії-перевізника. Прорахувати вартість доставки можна на сайті Нової пошти. При виборі способу оплати "накладений платіж" до вартості доставки додається + 20 грн. +2% вартості товару - комісія Нової Пошти за повернення післяплати при отриманні.


Порядок прийняття, формування, доставки та отримання замовлень.


Формування замовлень:


- замовлення приймаються та формуються з 9.00 до 18.00 (у деякі дні до 19.00 уточнюйте по телефону)


Відправлення замовлень:


- замовлення менше 200 грн надсилаються лише за повною оплатою. Замовлення понад 200 грн надсилаються або за повною оплатою, або за передоплатою у розмірі 20 % від суми замовлення на розрахунковий рахунок нашої організації.


- сформовані замовлення доставляються перевізнику або ввечері того ж дня, або вранці наступного дня, але виїжджають зі складу Перевізника у ваше місто лише наступного дня.


Відповідно, наприклад, якщо ви зробили замовлення та його сформували 15 числа, то поїде він зі складу перевізника у Харкові лише 16 числа.


Якщо існує необхідність у тому, щоб товар поїхав від перевізника в день замовлення, погодьте з менеджером можливість пришвидшеного відправлення.


Дату прибуття уточнюйте у перевізника.


 


Доставка:


- за термін доставки відповідає компанія Перевізник, яку вибирає Покупець при оформленні замовлення.


Просимо брати до уваги, що при термінових замовленнях необхідно спочатку уточнити у Перевізника терміни доставки.


Просимо робити поправку на погодні умови та інші Форс-мажорні обставини, які можуть призвести до несвоєчасної доставки вашого замовлення Перевізником до Вашого міста.


Як правило, видача вантажу у перевізника відбувається з 9.00 ранку, але якщо у вашому місті велика кількість філій перевізника, то вантаж може вранці тільки прибути на основний термінал Перевізника, а потім буде передано на вказаний вами склад у вашому місті. Таким чином, видача вантажу може відбутися тільки після 13.00.


Максимальний термін доставки вантажу Перевізником до будь-якої точки України здійснюється за 3-4 дні, за відсутності форс-мажорних обставин.


Доставка здійснюється іншими службами тільки у випадку, якщо у Вашому місті немає складів зазначених вище компаній перевізників.


Переглянути адреси складів та представництв Автолюкс, Нова Пошта або Делівері.


 


Отримання товару:


- при отриманні товару на складі Перевізника, необхідно перевірити цілісність упаковки та відповідність отриманого вантажу вашому замовленню за кількістю та якістю.


Претензії щодо кількості та якості товару приймаються лише у день отримання товару на склад Перевізника.


У разі пошкодження вантажу необхідно скласти з представником Перевізника акт про факт пошкоджень та зв'язатися з нашим менеджером для узгодження подальших дій.

 


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗБЕРЕЖНІСТЬ І ЦІЛІСНІСТЬ ТОВАРУ НЕСЕ ВИБРАНИЙ ВАМИ ПЕРЕВЕЗНИК.


ПЕРЕВЕЗНИКА ВИБИРАЄ ЗАМОВНИК.


ПРОДАВЕЦЬ ЛИШЕ НАДАЄ ПОСЛУГУ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ ВАШОГО ЗАМОВЛЕННЯ ДО НАЙБЛИЖЧОГО СКЛАДУ В НАШОМУ МІСТІ ВИБРАНОГО ВАМИ ПЕРЕВЕЗНИКА.


 


 


З повагою колектив компанії "Український Банний Маркет"