Товари для готелів

Виберіть підкатегорію


Товари для готелів

Пропонуємо купити товари, приладдя та одноразові аксесуари для готелів, туалетних та ванних кімнат оптом та в роздріб


Наша компанія «Український Банний Маркет» забезпечує понад 1000 готельних закладів по всій Україні аксесуарами, що впливають на лояльність до закладу. У нашому інтернет-магазині доступні одноразові товари для готелів:


мініпарфумерія для готелів (шампуні та гелі в пляшечці, гелі та шампуні в тубі, одноразові шампуні та гелі, мило готельне одноразове);

одноразові мочалки;

швейні набори;

губки для взуття;

набори для гоління;

одноразові зубні набори;

ріжки для взуття;

пакети для брудної білизни та предметів гігієни;

одноразові пилочки для нігтів;

косметичні набори, одноразові гребінці, шапочка для душу, стрічка «Продезінфіковано»;

відкривачки та штопори;

таблички «Прошу прибрати/Прошу не турбувати» та «Не палити».

Наявність у номері всіх перерахованих товарів для готелів наголошує на турботі власників закладу про відпочиваючих. Це неодмінно, позитивно впливає і викликає бажання знову зупинитися і відпочити в такому готелі.


Одноразові аксесуари для готелів та готель допоможуть уникнути зараження грибком та будь-якими іншими дерматологічними захворюваннями. Перебуваючи поза домом, кожен з нас насамперед думає про власну безпеку та чистоту тимчасового місця перебування. Одноразові упаковки шампунів, гелів та мила, одноразова мочалка, косметичні набори, пилки та інша одноразова продукція для готелів стане справжнім порятунком. Вона виручить у складній ситуації, особливо якщо збори проходили поспіхом або не було можливості взяти з собою багато речей. Те саме стосується і швейних наборів. Навіть якщо більшість товарів можна придбати у супермаркеті, таблички зі спеціальними написами на двері рідко можна зустріти на прилавках звичайних магазинів. Більше того, у магазинах ви не зустрінете таких демократичних цін на витратні матеріали для готелів, як у нас!


Де купити товари для готелів в Україні?


Всі, пропоновані нами, готельні товари виготовлені лише з якісного матеріалу, який є найбезпечнішим для більшого кола людей. У нас можете купити все для готелів в Україні оптом. До Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Львова та інших міст країни замовлення доставляються через компанії «Нова Пошта» та «Делівері».


На готельне приладдя нанесемо логотип або назву вашого закладу. Продукція та засоби для готелів із логотипом підкреслять індивідуальність вашого закладу. Вартість виготовлення та нанесення розраховується індивідуально залежно від обсягів та виду продукції на яку наноситься логотип.