Прошивні капці (тапочки)

Виберіть підкатегорію


Прошивні капці (тапочки)

В рамках цієї категорії ми пропонуємо не просто купити одноразові тапочки, а купити їх у виробника. Тобто, за найнижчою ціною в інтернет-магазині. В наявності є тапочки як для сухих приміщень, так і для вологих. На власному виробництві шиємо 4 основні моделі одноразових тапочок:

  • тапочки «Сауна» із щільним верхом;
  • тапочки одноразові "Сауна 3" (для вологих приміщень);
  • тапочки одноразові "Готель" (для сухих приміщень);
  • тапочки одноразові "Сауна Економ" (для вологих приміщень);

Звертайте увагу, чи ходять гості готельних номерів та апартаментів у тапочках у душ! Якщо так, тоді варто вибирати тапочки для вологих приміщень. Це дуже важливий момент! Тому завжди при замовленні уточнюйте для якого закладу потрібні одноразові тапочки. Якщо ви не зможете вирішити самостійно, тоді не хвилюйтесь! Адже ми завжди проконсультуємо з огляду на всі нюанси виробу!


Де купити одноразові тапочки в Україні?

Звичайно, найкраще у виробника, тобто у нас! Наше виробництво випускає якісні одноразові капці для лазні, сауни, душу, готелів та готелів на український ринок із 2001 року. Сьогодні ми пропонуємо тапочки у найбільшому асортименті кольорів та розмірів за найнижчою ціною в інтернеті. При цьому, ручаємося за якість своїх виробів і гарантуємо, що відвідувачі вашого закладу будуть вам вдячні. Переконайтеся самі!


Оптовим покупцям тапочок пропонуємо індивідуальні умови співпраці. Магазини, які купують нашу продукцію, завжди будуть мати на складі асортимент кольорів та розмірів. Купити всі види одноразових тапочок можна не лише у нашому інтернет-магазині, а й у магазині у Харкові!