Мегабуки :) Блокноти

Показано з 1 по 15 із 21 (2 сторінок)

Мегабуки :) Блокноти

Збираючись на день народження до друга, подруги, колеги, начальника або просто знайомого, на перше місце стає питання: що ж подарувати? Аналогічне питання постає перед вибором подарунків на Новий рік, або будь-яким іншим заходом, а також там, де прийнято дарувати подарунки – будь то закінчення навчання, підвищення по службі, корпоратив, новосілля або професійне свято. Вибір подарунка – справа не з найпростіших. Складно підібрати хороший презент, наприклад, для малознайомої людини – колеги по роботі чи новому другові. Адже подарунок має бути не лише красивим, а й корисним! Пропонуємо до вашої уваги широкий вибір мегабуків з незвичайними написами. Подарункові блокноти з провокаційними обкладинками підійдуть як для жінки, так і для чоловіка родича, другої половинки, друга, боса та колег. Шкіряний блокнот – чудовий подарунок на день народження, Новий рік, 8 березня чи інше свято.


Прикольні мегабуки нашого виробництва


Матеріал обкладинки – натуральна шкіра. Блокнот у шкіряній обкладинці на 140 сторінок (клітина, формат А5). Обкладинки зі смішними написами та картинками для людей з почуттям гумору: «Якщо кинув хлопець», «Як перестати переставати», «Забув нагодувати кота», «Забий на чоловіка», «Як перестати сидіти», «Як пити щодня», « Приготування отрут і зілля», «Як перестати фотографувати», «Як керувати рабами» та багато інших оригінальних блокнотів. При одному погляді на нестандартний блокнот куточки губ розпливуться в посмішці. Мегабук нагоді в роботі і звичайних справах. Блокнот у м'якій шкіряній обкладинці ніколи не буде зайвим атрибутом робочого місця.


Де придбати мегабуки в Україні?


Компанія «Український Банний Маркет» є не тільки виробником пропонованих мегабуків, а й джерелом красивих та корисних подарунків. Понад 3000 товарів, серед яких ви знайдете відповідний варіант. Швидка доставка по всій території України не змусить довго чекати на замовлення. Велика кількість товарів для любителів полювання, риболовлі та відпочинку на чистому повітрі, власників лазні та сауни. Найнижчі ціни в Україні! Унікальні подарунки на будь-яке свято у нашому інтернет-магазині.


Виготовимо обкладинку для блокноту на замовлення за вашим ескізом. Швидкість виготовлення індивідуального замовлення – 7-10 днів. Щоб здійснити покупку, заповніть коротку форму на сайті магазину та чекайте на дзвінок. Також ви можете особисто відвідати наш магазин у Харкові.