Діжки для солінь

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Діжки для солінь

Пропонуємо купити дерев'яну діжку для соління місткістю від 3 до 80 літрів. В наявності дерев'яні бочки для засолювання та солінь з дуба.


Переваги нашої продукції


У нас можна купити бочку для засолювання та соління різних розмірів, а також при необхідності купити на замовлення. Міцність та надійність товарів з дерева була підтверджена багаторічним використанням та позитивними відгуками наших покупців.


Основна заслуга наявності всіх переваг товару належить матеріалу, з якого ми виготовляємо бочки для засолювання – високосортного дуба. Дубові вироби є стійкими до негативного впливу навколишнього середовища. Вони добре переносять вологу, тому для зберігання солінь підійде будь-яке місце. Дерево захистить продукти від поглинання шкідливих речовин, на відміну від звичайних банок для солінь. Дерево вбиває грибкові мікроби, запобігає розмноженню небезпечних бактерій.


Дубові діжки для солінь зберігають консистенцію продуктів та їх зовнішній вигляд. Діжки для солінь нашого виробництва прослужать довго, зберігши при цьому новизну та початкові характеристики. У конструкцію впроваджено вставки з нержавіючої сталі. Дубові діжки для солінь збережуть усі вітаміни та неповторний смак овочів. Сім'я буде забезпечена смачними соліннями будь-якої пори року.


Де купити дерев'яні бочки для засолювання?


Звичайно ж, купити дерев'яні діжки для солінь краще в нашому інтернет-магазині або магазині, що знаходиться в серці Харкова. Чому вам краще стати нашим покупцем? Тому що наша компанія «Український Банний Маркет» профільується у виробництві дерев'яних виробів. Окрім дубових бочок, у нас у продажу доступний широкий вибір бондарних виробів для лазні та сауни, з якими ви можете ознайомитись у категорії «Вироби з дерева для лазні».