Товари для ресторану

Виберіть підкатегорію


Товари для ресторану

У нашому інтернет-магазині є широкий вибір товарів для ресторану. У нас ви можете купити гарний та оригінальний посуд для ресторанів та кафе, а також шампури, сковороди для подачі різних страв, казани, жаровні та навіть підставки під них. Все це і більше для ресторанів представлено в рамках даної категорії.


Виробляємо продажі на основі опту та роздрібу. Купуючи продукцію в нашому інтернет-магазині в гурт – вартість однієї одиниці приємно зменшується. Надаємо знижки торговим організаціям. Гарантуємо кожному швидку доставку по всій території України. Також купити товари для ресторану можна особисто у нашому магазині, що знаходиться у Харкові.


Хочемо відзначити, що в даній категорії представлена ресторанна продукція, яка також підійде як чудовий подарунок на день народження, ювілей, річницю та іншу значну дату. Зверніть увагу на чаркові набори ручної роботи у креативному виконанні: у вигляді карети, велосипеда, млина, візка тощо.


Підставка для приготування м'яса та овочів на вугіллі – найкращий варіант для дорогого ресторану. Плато для подачі шашлику позбавить зайвих проблем під час трапези. Шампури для приготування шашликів у ресторані, на дачі, вдома та на природі. Соусники для подачі в ресторані зі скла та нержавіючої сталі. Всі товари виготовлені із міцних матеріалів, що гарантує довговічність продукції.


Наша допомога у брендуванні продукції


Брендування товарів логотипом закладу надає солідності до закладу. У нас ви можете замовити послугу нанесення будь-якого зображення чи напису на продукцію. Індивідуальна робота обговорюється особисто у телефонному режимі.