Товари для хамам

Виберіть підкатегорію


Товари для хамам

Важливими елементами хаммама є різноманітні атрибути, які роблять процес ширяння ще приємнішим і кориснішим. Турецька лазня складається з трьох кімнат: роздягальні, парильні та приміщення для обмивання. Для кожної кімнати передбачені аксесуари для хаммаму. У цій категорії представлені різні товари для хаммам, які можна купити в роздріб та гурт за кращими цінами!


Все для хаммама


В інтернет-магазині "Український Банний Маркет" представлений широкий вибір основних атрибутів для гарного відпочинку в турецькій лазні. У нас можна купити рушники для хаммама, мило, мішки для піни, кесі та інше. Без цих атрибутів важко уявити та провести повноцінне ширяння в хаммамі.


  • Ми пропонуємо рушник для хаммама (пештемаль) із натурального матеріалу – зі 100% бавовни. Наш пештемаль є гіпоалергенним і має великі розміри, які дозволяють повністю закутатися в рушник. Також пештемаль можна використовувати як парео, ходити з ним у басейн або на природу. Універсальність та практичність даного товару дозволяє йому зберігати та підтримувати свою актуальність.
  • Товари для хамамма також включають мило для хаммама, виготовлене з натуральних компонентів. Оливкова олія – головний інгредієнт мила. Також у нас є мило для хаммама у складі якого є лаванда, лавр та інші види олій.
  • Кесе (мочалка для пілінгу) – невід'ємний аксесуар у турецькій лазні. Ефективно видаляє ороговілі ділянки шкіри, роблячи її більш гладкою та ніжною. Завдяки кесі можна легко промасажувати все тіло. Кесе розрізняють за рівнем жорсткості: м'яка, середня та жорстка Ми пропонуємо кесі середньої жорсткості (ближче до м'якої) для всіх типів шкіри. Кесе іншої жорсткості ви можете купити у нас на замовлення.
  • Мішки для піни служать для створення піни у приміщенні, що сприятливо впливає на фізичний та душевний стан – допомагає створити атмосферу спокою та задоволення.

Де купити аксесуари для хамів в Україні?


Ми пропонуємо широкий вибір товарів для хам за доступними цінами. Швидка доставка по всій території України. Продаж оптом та в роздріб. На опт діють великі знижки! Також пропонуємо послугу нанесення логотипу на товари.


Всі товари для турецької лазні можна придбати і в нашому магазині в Харкові.


З цією групою товарів працюємо за системою Dropshipping